REFERENCJE

"Firma Jan-Tech Sp. z o.o. sumiennie i rzetelnie wywiązała się z powierzonych zamówień. Jej działania charakteryzowały się estetycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniały nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie oferty do potrzeb klienta


Nasza współpraca przebiega sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy firmę Jan-Tech Sp. z o.o. jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

GAJEWSKI PODŁOGI DREWNIANE Sp. z o.o. Sp. k.

"Firma "JAN-TECH" Sp z o.o. współpracuje z Firmą International Tobacco Machinery Poland Spółka z o.o. z siedzibą w Radomiu od 2013r. W ramach współpracy Firma "JAN-TECH" Sp. z o.o. dostarcza do ITM Poland Sp. z o.o. elementy konstrukcji spawanych, elementy z zakresu obróbki blacharskiej oraz obróbki skrawaniem. Wszystkie elementy są dostarczone w stanie oczyszczonym w procesie obróbki strumieniowo-ciernej, gotowe do malowania, malowane lub z nałożonymi odpowiednimi powłokami galwanicznymi.

Uwzględniając wieloletnią współpracę możemy stwierdzić, że Firma "JAN-TECH" Sp z o.o. jest wiarygodnym partnerem.

INTERNATIONAL TOBACCO MACHINERY POLAND Sp. z o.o.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Close Menu