jan-tech

JAN-TECH Sp. z o. o. to firma z bogatym doświadczeniem, zdobytym podczas XXX lat pracy z metalem. Codzienne doświadczenia wzbogaciliśmy podnosząc kwalifikacje i zdobywając aktualną wiedzę podczas szkoleń oraz praktycznych warsztatów. Techniki obróbki metalu ewoluują, ale my nie ustępujemy im kroku. Rozwijamy się wraz z rynkiem, by zapewnić najwyższą jakość realizowanych zleceń.

Obszary naszego szczególnego zainteresowania to:

– produkcja detali stalowych,

– produkcja części do maszyn i urządzeń produkcyjnych,

– konstrukcje i detale stalowe – wykonujemy je zgodne z dokumentacją techniczną;

– obróbka skrawaniem – także w przypadku dużych gabarytów.

W parku maszynowym JAN-TECH znajdują się między innymi: laser o maksymalnych dostępnych parametrach cięcia, prasa krawędziowa CNC, wytaczarki, tokarki oraz frezarki. By zapewnić kompleksową obsługę zleceń zadbaliśmy także o wykończenie. O odpowiednie malowanie elementów metalowych nie muszą się Państwo martwić. Zostaną one wykończone w nowoczesnej lakierni proszkowej JAN-TECH, w której odbywa się również szkiełkowanie detali.

Posiadamy maszyny wielkogabarytowe, obsługujące najnowsze technologie, ale nie byłyby one tak efektywne, gdyby nie zespół wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, który je obsługuje.

 

REFERENCJE

"Firma Jan-Tech Sp. z o.o. sumiennie i rzetelnie wywiązała się z powierzonych zamówień. Jej działania charakteryzowały się estetycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniały nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie oferty do potrzeb klienta


Nasza współpraca przebiega sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy firmę Jan-Tech Sp. z o.o. jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

GAJEWSKI PODŁOGI DREWNIANE Sp. z o.o. Sp. k.

"Firma "JAN-TECH" Sp z o.o. współpracuje z Firmą International Tobacco Machinery Poland Spółka z o.o. z siedzibą w Radomiu od 2013r. W ramach współpracy Firma "JAN-TECH" Sp. z o.o. dostarcza do ITM Poland Sp. z o.o. elementy konstrukcji spawanych, elementy z zakresu obróbki blacharskiej oraz obróbki skrawaniem. Wszystkie elementy są dostarczone w stanie oczyszczonym w procesie obróbki strumieniowo-ciernej, gotowe do malowania, malowane lub z nałożonymi odpowiednimi powłokami galwanicznymi.

Uwzględniając wieloletnią współpracę możemy stwierdzić, że Firma "JAN-TECH" Sp z o.o. jest wiarygodnym partnerem.

INTERNATIONAL TOBACCO MACHINERY POLAND Sp. z o.o.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Close Menu